Hakkımızda - Kutuharf Merkezi

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ İÇİN HEMEN BİZE ULAŞIN


Bizi Arayın Bize Ulaşın

Hakkımızda

Ataşehir İstanbul’dan Türkiye’nin dört bir yanındaki kurumsal müşterilerine ve yurtdışı müşterilerine hizmet ve ürün tedarik eden Hece Reklam, yeni sezona daha iddialı bir giriş yapmanız için en uygun fiyatları ve en kaliteli ürün ve hizmetleriyle karşınızda… Kutu harf ile birlikte tabela işlerinizde de yanınızda olan Hece Reklam, paslanmaz kutu harf tasarımlarıyla işyerinizin görsel imajını yükseltecek.

Ayrıca krom harf ürün ve tasarımlarıyla prestijinizin oturmasına yardımcı olacak…

Siz de tabelanız, reklamınız ve diğer çalışmalarınız için Hece Reklam’a telefonla ulaşabilir, internet sitesini ziyaret edebilir ya da Ataşehir’deki ofisinde çay ikramıyla birlikte merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz…

Misyonumuz

sdsds

Vizyonumuz

sdsds

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

  • Yeni açılan mağazamız için uzun bir süre tabela arayışında olduğumuzdan dolayı ve zor seçim yapmamızdan dolayı bir süre tabelada karar veremedik. İnternet üzerinden ulaştığımız kutu harf merkezi sayesinde saolsunlar ekip arkadaşlar bizlere çok detaylı yardımcı olarak istediğimiz tabelayı ilk önce 3d ortamda hazırlayarak demo sundular beğenmemiz sonucu kısa bir süre içerisinde gelip montajını gerçekleştirdiler. Tüm ilgilenen ekip arkadaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

    Ahmet SARI, Yönetici
  • Kutuharf üzerine kararsız kaldığımız ofis içi tabela çalışmamız için kutuharf merkeziyle çalışmaya başladık istediğimiz tabela tasarımını öncelikle kendilerine belirttik, ilgili arkadaş okadar anlayışlı biriki hiç bir isteğimizi geri çevirmedi ve ortak bir çalışma ile istediğimiz tabelaya kavuştuk teşekkürler.

    Ertuğrul MURAT, İşyeri Sahibi